image/svg+xml

R. TOBIASE 3

Kadriorus ehitatakse harva. Eriti harva ehitatakse maju, mille uksest sisse astudes tunned, et oled lõpuks kohale jõudnud. Kõik on siin Sinu järgi.

Roheline hooviala koos laste mänguväljakuga. Imeliste vaadetega katuseterrassid. Liftiga hoonealune parkla. Eri suuruses kaasaegsed korterid, mis sobituvad täiuslikult miljööväärtuslikku Kadrioru piirkonda.

See maja annab Sulle ruumi olla see, kes Sa päriselt olla tahad.

image/svg+xml

KADRIORU ELURÜTM

Kadriorus tuksub elu omas rütmis. Naudi hubaste kohvikute atmosfääri, jaluta käsikäes pargialleel või rannapromenaadil ning veeda aega koos mänguväljakul lustivate lastega.

image/svg+xml

VÄÄRIKAS ASUKOHT

R. Tobiase 3 asub hinnatud rohelise linnosa vaiksel kõrvaltänaval. Kohe kodu läheduses asuvad Kadrioru park, kohvikud ja restoranid, toidupood, mänguväljakud, linna parimad koolid ja lasteaiad, sportimisvõimalused.

image/svg+xml

KADRIORU VÄÄRILINE ARHITEKTUUR

Auhinnatud arhitekt Janar Blehner Apex Arhitektuuribüroost on projekteerinud väheste korteritega maja, mille modernsed lahendused sobivad Kadrioru väärika minevikuga keskkonda.

image/svg+xml

Hubases möbleeritud fuajees on lisaks avarale trepile ka lift. Hoone all asuvad privaatsed panipaigad ning parkla. Katusel on lummava vaatega terrassid.

image/svg+xml

KAASAEGSED KORTERID

2–4-toalised korterid on moodsa disaini ja kvaliteetse viimistlusega. Maja iseloomustab kaasaegne ruumilahendus – magamistoaga ühendatud vannitoad, avarad söögitoad, walk-in garderoobid ja kahepoolselt avanevad aknad.